-Návštěvní kniha

Napište nám Vaše vzkazy, připomínky a postřehy.
Jméno:  
E-mail:  
Vzkaz: 
Odeslat vzkaz


L.V.M.P.M.V. 13. května 2022
Zdravíme Víťu nejskvělejšího trumpeťáka. kolegové


Marie Urbanová 2. dubna 2021
urbanova.maruna@seznam.cz
Milovaná kapelo Vysočanko zdravíme z krajského města Jihlavy,věrné posluchačky Urbanová Maruška,Slávka Marousková,boženka procházková,liduška Krafková,Růženka Nováčková,jezdíme za Vámi do okolí na Vaše krásné koncerty,moc se nám všem líbí a vždy odcházíme domů velmi spokojené a plné krásných dojmů a zážitků,moc Vám všem děkujeme i na televizi Šlágr Vás denně všechny sledujeme,at Vám to společně s kapelníkem krásně hraje a zpívá k tanci i poslechu.


slavik 17. května 2018
slavik.brodce@seznam.cz
vysočanko, moc se nám to líbilo.Jen tak dál. Slavíci


Karel Novotný 16. května 2016
karellestina@seznam.cz
Ať žije Vysočanka. Děkuji vám všem za perfektní vystoupení na Festivalu v Golčově Jeníkově 15.5.2016, kde jste podali perfektní výkon a potvrdila se moje volba, že budete hrát jako první, protože dovedete navodit skvělou náladu obecenstva, což bylo obzvláště důležité při tom zlém a studeném počasí. Ještě jednou velké díky MOJE VYSOČANKO !!!


Jarda 3. ledna 2015
jarda19volf@email.cz
Milá Vysočanko zdravím Vás moc tady je velký fanda a přiznivec dechovky Jarda mám telesný hendycap takže na své oblíbené dechovky jezdím méně ale mám spoustu cd dvd a podpisů plakátů a přátel z různých dechových kapel měl bých zájem o podpisy od celé Vysočanky i s věnováním šlo by to Jarda 24 let tykejte mi prosím Jarda Volf Za Drahy 451 68354 Otnice děkují za poslání plakátu pokud chcete tak jsi mě můžete přidat i na facebook Jaroslav dechovka volf přeji do nového roku 2015 hodně zdraví štěstí lásky a úspěchů at vám to hraje a zpívá a ještě hodně krásných nových písniček


Karel Novotný 24. prosince 2014
karellestina@seznam.cz
Malé výročí předvánočních koncertů po Vysočině se vydařilo a celkem ho shlédlo na 800 velmi spokojených posluchačů. Moc vám za to všem děkujeme. Jste výborní a dokážete vnést do lidských duší dobrou pohodu před vánočním shonem.


Jiří Vorlíček 3. května 2013
Ahoj Karle, děkuji za krásné přání, Václavu Kovářovi za nádherný a vkusně sestavený pořad a sejdeme se všichni sobotu u nás. Těším se a ještě jednou děkuji.


Karel Novotný 2. května 2013
karellestina@seznam.cz
Milý pane kapelníku. Za všechny muzikanty, příznivce a posluchače Ti přejeme k významnému životnímu jubileu mnoho štěstí a hlavně zdraví a hodně úspěchů s Vysočankou. Dnes si všichni poslechneme od 16,55 hodin na rádiu Proglas pořad Václava Kováře - Medailon Jiřího Vorlíčka.


Karel Novotný 26. prosince 2012
karellestina@seznam.cz
Vážení moji přátelé z Vysočanky. Za všechny Vaše příznivce a posluchače i diváky Vám chci moc poděkovat za Vaše skvělé předvánoční turné po Vysočině. Přejeme mnoho dalších hezkých vystoupeních a hlavně zdraví do roku 2013.


P.Pavel Kavec 25. prosince 2012
kavec@rps.cz
Milí muzikanti z Brtnice, při Vašem letošním vystoupení v Lošticích jsem si koupil vaše Vánočnícd.Děkuji za krásné písně, které mi ve svatých dnech přinášjí hlubší pohled do tajemství Vánoc. Od kuchyňské linky Vám radost a Boží požehnání přeje Pavel Kavec


Lída z Kaliště pod Javořicí 17. prosince 2012
ludmila.krafkova@seznam.cz
Naši milí přátelé, Váš nedělní Vánoční koncert neměl chybu, spokojeni a vánočně naladěni jsme odjížděli domů. Moc Vám děkujeme, přejeme krásné VANOCE, zdravíčko a pohodičku do nového roku. Honzík a Lída


Vysočanka 2. prosince 2012
:-) dekujeme Karle. V Golčově Jeníkově na shledanou.


Karel Novotný 2. prosince 2012
karellestina@seznam.cz
Blahopřejeme k zařazení DVD do Šlágru TV a jeho Dechparády - hlasujte všichni pro Vysočanku !!!!!


Pavel Kavec 6. října 2012
kavec@rps.cz
Děkuji za krásný Autorský koncert v Lošticích,6. října 2012. Celé kapele přěji hodně úspěchů v osobním i muzikantském životě! P.Pavel,kněz loštický


Karel Novotný 4. prosince 2011
karellestina@seznam.cz
Děkuji jménem všech posluchačů za krásné vystoupení v sobotu 3.12.2011 v Golčově Jeníkově - skvělé!!!


karel hroch 1. října 2011
kaja.hrochu@seznam.cz
Dobry den kdybyste hledali hrace na tenor nebo trombon na doprovod rad budu kdyzpozici jsem od havl.brodu a hledam misto v naky dechove muzice kdyztak kontakt name 723 38 42 13 karel hroch


Jaroslav Hofbauer 12. srpna 2011
jaroslavhofbauer@seznam.cz
Zdravím celou kapelu,už se těším na setkání v Dolní Cerekvi Jarda


Karel Novotný 27. června 2011
karellestina@seznam.cz
Zdravím všechny a blahopřeji k tomu, že jste v dechovkovém kalendáři pro rok 2012.


Mirek 5. listopadu 2010
m.zezula@email.cz
Výroční koncert pěkný,zajímavý program .Tak trochu jsem postrádal pár vzpomínek o muzikantech kteří učinkovali s VYSOČANKOU. Někdy příště. Už se těšíme na Vánoční koncert.


Mirek Z 28. září 2010
m.zezula@email.cz
Zdravím Vysočanku ,můžete prosím zveřejnit upoutávku koncertu v Brtnici(plakát)k výročí 33 let .Díky M.Z.


Vysočanka 28. března 2010
Děkujeme za pochvalná slova. Budeme se snažit Vás nezklamat ani příště.


Karel Novotný 28. března 2010
karellestina@seznam.cz
Jsem rád, že se moje slova potvrdila a tak jako vždy jste v Žirovnici odvedli poctivou práci - moc hezky vám to hraje a samozřejmě i zpívá.


Karel Novotný 26. března 2010
karellestina@seznam.cz
Těšíme se na Vás dneska v Žirovnici a věříme, že budete tak dobří jako vždycky. Moc Vám fandíme a tak rozdávejte pohodu do lidských duší i nadále.


románek 18. února 2010
romanl@centrum.cz
Ahoj lidi. Konečně je kam psát pochvaly a kritiku :-)


Petr a Jana 18. února 2010
Těšíme se do Žirovnice a přejeme hodně úspěchů v nové sezóně.